Нова історія. 30 вересня на рівненському стадіоні Авангард відбудеться вперше за 5 років офіційний матч. Народний Клуб "VERES" на рідному стадіоні прийме принципового суперника - львівський "Рух". Зараз команда активно готується до поєдинку. Нам вдалося побувати на тренуванні та поспілкуватися із гравцями.

Гравці рівненського "VERES" збираються на тренування. Відбувається воно на рідному стадіоні "Авангард".

Попри дощ команда в доброму гуморі. Днями головний тренер Юрій Вірт та півзахисник Дмитро Кльоц отримали нагороди - найкращий тренер та гравець серпня-вересня в УПЛ.

За останні два місяці "VERES" зіграв 4 матчі в Українській прем'єр лізі та здобув три перемоги. Команда більш ніж вмотивована адже наступний поєдинок нарешті проведе на стадіоні "Авангард".

Реконструкція рівненського стадіону - багатостраждальна та скандальна історія. Багато хто не вірив, що тут колись знову буде щось окрім руїни. Однак вже зараз видно результат. Головна арена міста стає схожою на топ-стадіони Європи. Гравці, керівництво клубу та міста впевнені, що по завершенню будівництва рівненський Авангард буде одним з найкращих в Україні. Нині, робота по реконструкції триває в будь яку погоду.

Та ремонтні роботи незавада. Народний Клуб активно тренується на новому полі. Крім того, аби краще підготуватися до офіційних матчів, основна команда провела товариську зустріч із молодіжною на своїй арені.

30 вересня Верес зіграє на Авангарді проти львівського "Руху".

Цей матч, на жаль, пройде без вболівальників. Однак, можливо, найближчим часом ситуація зміниться. І тоді рівняни зможуть на власні очі побачити оновлений стадіон та підтримати рідну команду.

Читайте також: Стартував чемпіонат Рівненської області з футболу