Через війну зникли безвісти. До Рівного завітав Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Разом із регіональним координатором та представниками силових структур розповіли про пошуки цивільних та військових у період війни. Більше про це далі.

Олег Котенко Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. З початку повномасштабного вторгнення питання пошуку рідних стало болючим та глобальним. Аби допомогти людям знайти своїх близьких в Україні створили з десяток центрів Уповноваженого зі зниклих безвісти, які допомагають у пошуках.

Далі варто звернутися до Національного інформаційного бюро за номером 1648.

Також, якщо людина довго не виходить на зв'язок і є розуміння, що вона зникла - варто звернутися в офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти.

Питанням пошуку зниклих безвісти займаються в Нацполіції, СБУ, військоматі та обласній військовій адміністрації. Однак, скільки на разі зникло жителів Рівненщини не афішують.

Відомо, що серед загальної кількості зниклих жителів Рівненщини - 10-15% це цивільні. За час війни деяких розшукуваних таки вдалося віднайти.

В офісі Уповноваженого зі зниклих безвісти додають, що родичі найкраще займаються пошуком своїх рідних. Адже вони моніторять усі ресурси, в тому числі і ворожі та можуть віднайти ключові фото та відео для повернення близьких.

 Читайте також: Звільнені з полону бійці отримають безкоштовне лікування та реабілітацію