Високотехнологічний цех з інкубації яєць використовує у своїй роботі ТОВ «Хайчікен», що у Гощі. Потужність одноразової закладки в 57 тисяч яєць. Для цього придбали обладнання бельгійського виробництва.
Із роботою підприємства ознайомилися заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та директорка департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.
Процес повністю автоматизований – спеціальні датчики зчитують інформацію зі шкарлупи, щодві години яйця змінюють кут нахилу. Є обладнання для відновлення функцій фертильності, інкубатори для вакцинації курчат, спецавтомобілі для їх перевезення.
«Виробництво повністю передбачуване. Таких інкубаторів у світі – одиниці. Ми і екскурсії влаштовуємо для іноземців», - розповідає власник підприємства Олег Гривківський.
Річна потужність становить понад 6 млн курчат. Це повністю забезпечує потреби господарств підприємства у молодняку птиці. Крім того, товариство реалізовує курчат бройлера іншим птахопідприємствам області. Нині у планах компанії – розширити свої потужності з виробництва бройлерів.
ТОВ «Хайчікен» входить до групи компаній «Полісяночка», у складі якого працює п’ять підприємств у Рівненському районі. Спеціалізуються на рослинництві, комбікормах, птахівництві. Таким чином компанія налаштувала замкнутий цикл виробництва.
Нині на підприємстві триває процес повного переходу на тверде паливо????. З весни розпочали виготовляти пелети для власних потреб.
«Це економічно активна компанія нашого регіону. Завдяки інвестиціям підприємства розширюють виробництво, збільшують обсяги продукції та впроваджують європейські стандарти якості. Більше того, «Полісяночка» - одна з перших компаній, котра долучилася до формування гуманітарної допомоги населенню Чернігівщини. Ми можемо пишатися такими підприємствами», - зазначив Ігор Тимошенко.
Про це інформує Рівненська ОВА.
Читайте також: На Рівненщині у фтизіопульмонологічному центрі можна отримати препарат для лікування туберкульозу