На Рівненщині багатодітний батько передав українським захисникам бус, яким користувалася сім’я.

Про це інформує Рівненська ОДА.

Автомобіль уже на передовій. Тимчасом чоловік переконує – уся родина підтримала таке рішення.

Віктор Веремчук - батько десяти дітей. Його велика сім’я мешкає на Костопільщині. Чоловік каже, що і раніше думав над тим, як може допомогти нашим військовим. А потім поспілкувався з колегою.

«У нього зять зараз в ЗСУ. Як виявилося, у військових була потреба в бусі. Він телефонував, просив волонтерів допомогти в цьому. Ось я і вирішив, що передам наш автомобіль. Уся сім’я була за», - розповів пан Віктор.

Мова про автомобіль марки «MERCEDES-BENZ». Він вже був у користуванні, тож потребував діагностики і певного ремонту. Адже це авто має служити захисникам, отже не має права підвести в несподіваний момент. З усім допомогли костопільські волонтери.

«Автомобіль і перевірили, і потрібні деталі замінили, і перефарбували у колір хакі. Усі, хто над цим працював, ставилися до роботи дуже ретельно. Так, підприємець, який за це взявся, розповів, що зараз на фронті і його працівник», - пояснює чоловік..

Коли автомобіль був готовий, волонтери, родина, друзі та небайдужі земляки зібрали продукти та необхідні військовим товари, навантажили його і таким чином повезли на передову.

Тож автомобіль, який раніше належав багатодітній сім’ї, тепер стане у пригоді захисникам.

«Насправді той, хто хоче допомогти, обов’язково знайде спосіб це зробити», - переконаний Віктор Веремчук.

 

Читайте також: Військовий із Березнівщини загинув на Сході