Виготовляти патріотичні прикраси Діана Білоконенко з Острога почала як тільки повернулася із Німеччини, де пробула 3 місяці. Поїхала туди із маленьким сином.

25 лютого жінка прийняла важке рішення з чоловіком, що потрібно рятувати дитину. Адже було зовсім незрозуміло, що буде далі.

Будучи там зловила такий собі синдром «біженця». Було важко психологічно без зв’язку із батьківщиною. Я повсюди шукала рідні кольори. Дуже хотілося мати якогось браслета, брошку чи стрічку на волоссі, що-небудь блакитно-жовте. В останні дні перебування в Німеччині одна німкеня подарувала значок «We stand with Ukraine». Я начепила його на возик сина і не могла натішитися, - розповіла Діана.

Коли приїхали на Батьківщину – жінка зробила собі надзвичайно простий, проте патріотичний, чокер. Мрія здійснилася. Далі не могла пройти осторонь зборів для ЗСУ. А так, як наразі Діана мама в декреті - вирішила плести на замовлення прикраси та продавати їх в інтернеті.

У нас є два шляхи: або ми в ЗСУ, або ми для ЗСУ. Так як я мама з маленькою дитиною – я для ЗСУ. Маю філософію моїх чокерів: вони мінімалістичні та прості. Це те, що потрібно усім людям. Ми всі зрозуміли, що можемо прекрасно жити в одних штанах і двох футболках 3 місяці і нічого нам не станеться. Найголовніше зараз – це перемога. Люди купують прикраси – тим самим донатять ЗСУ, - розмірковує Діана.?

Сума, яку жінка перерахувала за минулий місяць – 7 тисяч гривень. За серпень відправила 10760 гривень.

Виручені кошти відправляє знайомим волонтерам. Це і священник з рідної Волині, який часто проводить служби на передовій та сповідає хлопців. Це і колишні колеги з СТБ, котрі організовують збір на потреби ЗСУ. Іноді Діана перераховує кошти незнайомим волонтерам, які надсилають фотозвіти витрачених коштів.

Придбати патріотичні прикраси можна за посиланням:  https://instagram.com/cool.chiki?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: Наярмаркували: Рокитнівська громада придбала авто для ЗСУ