Загинув рятуючи побратимів. У Рівному попрощалися з 26-річним "Азовцем" Данилом Молдавським. Він загинув 29 серпня в результаті ворожого мінометного обстрілу поблизу села Ольгіне Херсонської області. Провести в останню дорогу героя прийшло чимало рівнян.

2 вересня 2022 року. Майдан Незалежності. Під гасло герої не вмирають рівняни та бойові побратими збираються провести в останню дорогу Данила Молдавського.

Данило Молдавський народився у місті Марганець Дніпропетровської області. Саме там з ним і познайомився Антон Кандибей. Розповідає, Данило був прогресивним і бажав змінити країну на краще. Згадує, як вони навчали молодь патріотизму у рідному місті.

Данило, відчуваючи поклик серця, вирішив боронити рідну землю. Пішов добровольцем, пройшов вишкіл і навчання, аби стати частиною полку “АЗОВ”. І вже у 2016-му разом із побратимами опинився у самих гарячих точках країни. Бойові побратими розповідають для Данила найважливішим було - врятувати життя. Тому він завжди повертався за пораненими, прагнув їм допомогти, ніколи не залишав хлопців.

В липні 2021 Данило Молдавський одружився на рівнянці Марії. Намагався адаптуватися до цивільного життя. Пішов працювати на СТО, адже дуже любив машини.

Провести в останню дорогу Данила прийшли чимало побратимів та рівнян.

Данилу Молдавському завжди буде 26. Герої не вмирають.

Читайте також: Костопільщина попрощалася із 24-річним старшим лейтенантом Олегом Пруцковим