Ярно Хабіхт на чолі делегації Всесвітньої організації охорони здоров'я. Разом з міським головою та головним лікарем Центральної міської лікарні оглянули кисневе обладнання, в яке міжнародна організація під час пандемії ковід-19, вклала чималі кошти.
За словами головного лікаря, нині в стаціонарі лікується від коронавірусу чотири десятки пацієнтів, втім нині готуються до зимового періоду, під час якого захворюваність може збільшитись. Цього разу ВООЗ також приїхала не з порожніми руками. Українське бюро доставило з початку війни майже 3 метричні тони медичних засобів для Рівненщини. Серед якого: два кисневих резервуари загальною потужністю 10 тисяч літрів.
Представники організації виділили і ще один важливий напрямок роботи. Допомогти з впливом війни на психологічний стан медперсоналу та цивільного населення. Ярно Хабіхт вражений роботою наших медиків під час повномасштабного вторгнення.
Міський голова Рівного Олександр Третяк каже, саме завдяки багатьом проєктам нашій центральній лікарні вдалось втримати низькі показники із смертності від COVID-19.
Організація у нашому регіоні також провела цілий ряд тренінгів для медпрацівників з хірургії, хімічного впливу, епідеміології, лабораторної діагностики та управлінням стресом.
Читайте також: ЮНІСЕФ надає Україні 30 автомобілів для транспортування вакцин