Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як потрібно відзначати Щедрий вечір

Як потрібно відзначати Щедрий вечір

Багата вечеря, кутя та щедрівки - головні атрибути сьогоднішнього вечора. У народі його називають Щедрим. Це переддень Нового року за старим стилем. Тож на столі має бути 12 страв - за числом місяців, щоб увесь рік був вдалим і ситним. До багатої вечері готувалась і Анна Яцук.

Тринадцятого січня українці готують Щедру вечерю. Кухар Алла Янчук добре знає українські традиції. Каже, що на столі обов'язково має бути 12 страв. Головна серед них - кутя. Окрім куті традиційними є риба, смажені млинці, пироги, вареники та хрін. Не варто забувати про традиційну домашню ковбасу. Найбільше смакуватиме вона гарячою.

Священики кажуть: цього вечора не варто сваритися і нагадувати одне одному про старі образи. За святковим столом має панувати злагода і зібратися за ним повинна вся родина. Батько - голова сім'ї. Тому саме він повинен благословити Щедру вечерю.

Про цей день існує чимало народних вірувань. Головне з них каже, що у цей святковий вечір небеса відкриті для молитви. Тому можна просити у Бога про найпотаємніше.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: