Пропустивши у першому таймі після прикрої помилки Євгена Пасіча, рівняни видали на-гора вогняну фінальну десятихвилинку і здобули вольову перемогу над учасником Ліги Конференцій УЄФА!

Ворскла - Верес - 1:2 (1:0)

Чемпіонат України з футболу, VBet ліга, 2 тур

27 серпня 2022 року, Ужгород, стадіон Авангард, без глядачів

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький). Асистенти арбітра: Юрій Федорак (Івано-Франківськ), Денис Романов (Дніпро). Четвертий арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ). Делегат УАФ: Віктор Наскалов. Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський (Львів).

Ворскла: Різник - Феліпе (Козиренко, 49), Яворський (Челядін, 68), Зайков, Мельничук, Толі, Олійник (Марлісон, 86), Скляр, Тотре, Степанюк, Сефері (Кравчук, 86).

Запасні: Ісенко, Крупський, Да Роса, Кулаковський.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Верес: Когут - Гагун, Мірошник, Вовченко, Є.Пасіч, Кучеров (Курко, 89), Кльоц, Дахновський (В.Шарай, 76), Лебеденко (С.Шарай, 70), Г.Пасіч, Гайдучик (Сергійчук, 46, М.Шестаков, 89).

Запасні: Ющишин, Коркодим, Квасний, Гечев, Поворознюк.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Скляр (21) - Кучеров (81), М.Шестаков (90+6).

Попередження: Сефері (20), Тотре (54), Яворський (60), Зайков (79), Челядін (90+6) - Лебеденко (33).

Ворскла, яка нинішній чемпіонат розпочала із поразки від Зорі дуже агресивно розпочала звітний поєдинок. Підопічні Віктора Скрипника пресингували рівнян на всій площині поля і активно рухалися, створюючи при цьому гольові моменти. Щораз частіше рівняни під таким тиском починали помилятися.

Спершу височенний Феліпе пробивав головою після подачі від кутового прапорця - повз ворота. Потім Руслан Степанюк вийшов сам-на-сам із Богданом Когутом, але програв дуель нашому голкіперу.

На 21-й хвилині полтавці зрештою забили. Сефері втік лівим флангом від Романа Мірошника і прострілив у центр штрафного майданчика. Там Євген Пасіч дуже невдало намагався вибити м‘яч - просто на ногу набігаючого Олексадра Скляра - 1:0.

Згодом Ворскла могла подвоїти перевагу. Але Богдан Когут парирував удар від Сергія Яворського. Гравець Ворскли головою впритул розстрілював наші ворота.

Перед самою перервою рівняни змарнували супершанс. Олександр Лебеденко з лівого флангу віддав під удар на вільного Віталія Дахновського, але той метрів з шести з вигідної позиції пробив вище воріт!

По перерві Верес намагався більше часу проводити в атаці. Але тривалий час активність рівнян не приносила жодних результатів.

Перший більш-менш серйозний момент гості створили лише на 78-й хвилині, коли Михайло Сергійчук у падінні пробивав головою, замикаючи верхову передачу з глибини - красиво, але трохи неточно.

А ще за три хвилини рівняни відігралися. Все той же Михайло Сергійчук класно перевів м’яча з правого флангу на лівий. Там Олександр Скляр (на цій позиції він підміняв травмованого Феліпе) позиційно помилився, дозволивши Геннадію Пасічу увірватися у штрафний майданчик і пробити. Цей удар полтавці заблокували, але першим на підборі був Валерій Кучеров - 1:1!

Окрилені голом червоно-чорні продовжили атакувати і Ворскла несподівано розклеїлася.

Мав забивати Роман Мірошник - він опинившись наодинці перед воротарем суперника пробив вище.

Але крапку у грі судилося поставити іншому футболісту рівнян. На останніх секундах компенсованого часу Дмитро Кльоц підтримав другий темп атаки і елегантно закинув м‘яча за комірець оборонцям Ворскли, а Михайло Шестаков уникнув офсайду і пробив повз Дмитра Різника!

Неймовірний камбек і друга поспіль перемога Вереса на старті сезону!