Ним став полковник служби цивільного захисту Олександр Онокало.

Призначений на посаду начальника районного управління ДСНС у Рівненській області наказом ГУ ДСНС України у Рівненській області (по особовому складу) від 15.08.2022 № 266. 

Народився 4 липня 1982 року у селі Нова Ушиця Новоушицького району Хмельницької області.
Громадянин України.

Освіта:
вища, кваліфікація - магістр державної служби.
Спеціальне звання:
полковник служби цивільного захисту, присвоєно Наказом ДСНС України № 340 від 17.08.2021

Службова діяльність:
З 2004 по 2010 рік працював на посадах інспекторського складу м. Рівне Головного управління МНС України у Рівненській області.
З 2010 по 2013 рік працював на посадах заступника начальника загону по роботі з персоналом 1-го загону державної пожежної охорони по охороні ВАТ «Рівнеазот» Управління МНС України в Рівненській області, помічник начальника загону по роботі з особовим складом 1 державного
пожежно-рятувального загону з охорони ПАТ «Рівнеазот» Територіального управління МНС у Рівненській області.
З 2013 по 2017 рік працював на посадах головний фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення управління персоналу Головного управління ДСНС України у Рівненській області, тимчасово виконуючого обов'язків начальника відділу, начальника відділу та заступника начальника центру - начальника відділу психологічного забезпечення та соціально – гуманітарної роботи центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
З 2017 по 2018 рік помічник начальника Головного управління із зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
Впродовж 2018-2022 років працював на посадах в Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області.

З серпня 2022 року по теперішній час перебуває на посаді начальника Рівненського районного управління ДСНС України у Рівненській області.

Читайте також: Оновлення сигналів тривоги: що потрібно знати