У Рівненській лікарні поселились рукокрилі сусіди. На підвіконні четвертого поверху неврологічного відділення міської клінічної лікарні Рівного оселились кажани. Cпівробітники ДСНС разом із працівниками центру реабілітації рукокрилих зняли непроханих сусідів. Переселили кажанів до Рівненського зоопарку, де їм надали допомогу і відпустили в дику природу.

Це маленьке створіння має вагу всього 21 грам. В дикій природі цей кажан сам не виживе через недостачу ваги. Працівники зоопарку відгодовують його, щоб вподальшому руда вечірниця змогла полетіти на волю. У рукокрилих зараз період міграції з лісів до міст на зимівлю. З підвіконня лікарні зняли більше двадцяти кажанів, декілька одразу ж полетіли на волю. Інші були доправлені в зоопарк.

Працівникам зоопарку допомагали зняти кажанів із підвіконня лікарні співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС. Для цього завданнязадіяли підйомний кран.

Руда вечірниця - це найбільший вид кажанів в Україні. Вони не несуть ніякої небезпеки для людей, проте можуть завдавати дискомфорт своїми звуками та запахом.

У сезон міграції кажанів рекомендується ставити на вікнах москитні сітки, при ремонтах балконів або вікон дотримуватися правил техніки безпеки, уникати утворення щілин. В іншому випадку - будьте готові до сусідства із кажанами.

Читайте також: На ремонт амбулаторії у Квасилові з бюджету виділили 4 890 400гривень