Фахівцями Інспекції на «гарячому» спіймано чергового палія. Нині працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу систематично проводяться рейдові заходи

  Днями, неподалік села Понебель, що на Рівненщині, виявлено громадянина який здійснював самовільне випалювання сухої рослиності, що є порушенням ст.12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.27 Закону України «Про рослинний світ» та розділу ІІ «Порядку випалювання сухої рослинності, або її залишків».

По даному факту палія притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.77-1 КУпАП. Сума адміністративного стягнення становить – 3060 грн.

Протягом пожежонебезпечного періоду державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст. 77-1 КУпАП притягнуто 52 правопорушника, на загальну суму штрафів 160 тисяч гривень.

Громадян просять бути свідомими не шкодити довкіллю, оточуючим та собі, а також утримуватись від відвідування лісових масивів і відкритих територій, особливо якщо у регіоні велися чи ведуться активні бойові дії!

Читайте також: За минулу добу в Дубенському районі трапилося дві пожежі