Серед евакуйованих тварин, які прийняв Рівненський зоопарк є дикі тварини, від яких власники відмовилися, і які назавжди залишаться жити у закладі, як незаплановані мешканці.

Серед таких тварин у зоопарку утримується 20 єнотів (ракунiв) вивезених з приватного розплідника, який припинив існування у Дніпропетровській області. Цих тварин неможливо влаштувати в інші зоопарки, але звірі користуються великою симпатією з боку відвідувачів парку і тому ми створили для них постійну експозицію - «Форт єнотів». Ми сподіваємося, що звірятам, які ніколи не бачили природного грунту, дерев і води, проживши значну частину свого життя на бетоні, в цьому вольєрі буде добре і затишно, - повідомляє Рівненський зоопарк. 

Після карантину та інших необхідних заходів для подальшого утримання в зоопарку єноти розміщені на території в умовах, близьких до природних місць проживання. Загальна площа території з двох сполучених вольєрів не менше 150 м2 (згідно з нормами), забезпечена природним джерелом води та укриттями. Також експозиція оснащена освітніми стендами.

За інформацією Рівненського зоопарку.

Читайте також: Вечірня гроза перетворила дороги міста на ріки (ВІДЕО)