У контрольному матчі Верес поступається Руху з рахунком - 0:2

 Про це йдеться на сторінці Народний Клуб "Верес" Рівне.

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт прокоментував гру червоно-чорних у Винниках, де Верес сьогодні поступився Руху.

Першу половину першого тайму відіграли непогано. Гра була рівною. Але потім були дитячі помилки в обороні, які суперник реалізував. Нас дуже швидко покарали за елементарні помилки. Незадоволений цим відрізком гри. Було багато втрат. Ми в простих ситуаціях губили м'яч і наражалися на контратаки. Ми подарували супернику ці два голи.

В перерві ми поговорили. Загалом, другий тайм відіграли краще у захисті. Хотілося б більше креативу і більше гольових моментів попереду. Хотілося б, щоб футболісти, які виходять на заміну - додавали свіжості, агресії. Але з цим є проблеми. Можу виділити Олександра Лебеденка - він дійсно освіжив гру. До інших - є питання.

Розбиратимемо детально цю гру. Так в обороні грати не можна. Бо нас одразу ж за це карають. Тому, є над чим подумати. Ми часто втрачаємо концентрацію - звідси і помилки, - підсумував ?головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт. 

Читайте також: Дубенські поліцейські взяли участь у благодійному забігу на підтримку ЗСУ (ФОТО)