У Рівному звільнили голову обласної ради Сергія Кондрачука і вже обрали нового. Замість представника "Європейської солідарності" Рівненську обласну раду, очолить лідер фракції "Слуга Народу" - Андрій Карауш. За його призначення проголосувало 45 депутатів. Чим зумовлене звільнення Сергія Кондрачука та якою буде нова більшість в обласній раді - дізнавався Дмитро Тригубець.

Чергове пленарне засідання обласної ради, 12 серпня. На порядку деному звільнення голови обласної ради Сергія Кондрачука. Фракція його політичної партії "Європейська солідарність" - сьогодні в президії у футболках, як вони кажуть: із запитаннями до чинної влади.

Чому необхідно звільнити голову обласної ради: ми вирішили запитати у ініціаторів відповідного рішення.

Голосували за звільнення Сергія Кондрачука таємно. Обрали лічильну комісію, яку очолив депутат Віталій Ундір - та почергово робили свій вибір у бюлетені. Як результат: голову обласної ради звільнили. За - проголосувало 42 обранці. Сергій Кондрачук каже, ще не визначився з тим, чим буде займатись далі, вже у депутатському кріслі.

Вже за кілька хвилин на посаду пронують нову кандидатуру: це Андрій Карауш. Донедавна голова фракції президентської політичної сили. На думку народного депутата від Рівненщини, Віктора М'ялика: рішення прогнозоване та опирається на електоральну підтримку як президента, так і його нинішньої політики.

За нового голову, а саме, Андрія Карауша, голосували таємно. Як результат - він заручився підтримкою 45-ти депутатів. На черзі складення присяги та виступ політика, вже на новій посаді.

У голосуванні за звільнення Сергія Кондрачука та призначення на посаду Андрія Карауша - не брала участь лише одна фракція. Це "Європейська солідарність". Донедавна наша область була єдиною де представники цієї політичної сили мали більшість як у міській так і обласній раді. Останні мають свою думку, щодо звільнення свого колеги з займаної посади.

За словами начальника обласної військової адміністрації Віталія Коваля, такі зміни підуть на краще. Нове призначення та новий формат коаліції, на його думку вплине на швидкість та якість прийняття рішень.

І хоча у порядку деному було і ще чимало важливих для області питань. Сьогодні обмежились лише кадровими. Чи будуть зміни на посадах заступників та який кінцевий формат матиме коаліція у обласній раді - побачимо вже на наступному засіданні.

 Читайте також: Андрій Карауш очолив Рівненську обласну раду