Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вже за десять днів

Вже за десять днів "Рівнеазот" може зупинити свою роботу

Близько тижня тому на хімічному гіганті Рівного тиск газу впав до критичної межі. Через це підприємство працює збитково. Якщо ситуація з постачанням блакитного палива не зміниться - завод доведеться зупинити. Ситуацію вивчав Андрій Лобчук.

Якщо "Рівнеазот" зупиниться, без роботи залишиться понад 5 тисяч громадян, а місцевий бюджет втратить значну частину надходжень. Крім цього, місту загрожує екологічна катастрофа, оскільки разом з підприємством не працюватимуть й очисні споруди.

Керівництво заводу каже: до таких крайніх дій змушені вдатися через зниження тиску газу. Кращою є ситуація на підприємствах, які використовують менше блакитного палива при вробництві продукції. Газу вони отримують, як і раніше. Втім вже отримали прохання обмежити використання блакитного палива.

Про проблеми з газопостачанням на підприємствах говорило сьогодні обласне та міське керівництво із заступником голови Секретаріату Президента Романом Безсмертним під час селекторної наради. Останній каже, що питання з обмеженням постачання газу потрібно вирішувати на місцях, мовляв у столиці не знають усієї ситуації з діяльністю металургійних та хімічних підприємств.

Кращою залишається ситуація з теплопостачльними підприємствами. Газопостачання їм не зменшили. Принаймні поки що. Адже ліміти газу комунальники мають лише до 15 січня. Тому чиновники вже вкотре закликають громадян розрахуватися з боргами за тепло. Між тим чиновники кажуть: якщо люди не платитимуть за тепло та газ — використуватимуть радикальніші методи боротьби з боржниками.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: