Взяли під варту у залі суду. А саме власника фірми-забудовника житлового комплексу "Ріверсайд". Чоловіка підозрюють у привласненні близько 20 мільйонів гривень від охочих придбати квартири у житловому комплексі. Будинок досі не добудований, люди без грошей та омріяних помешкань. Влітку цьогоріч розпочались суди у даній справі. На останньому власника фірми взяли під варту. З подробицями Ольга Данілюк.

Адвокат підозрюваних у справі житлового комплексу "Ріверсайд" в Рівненському апеляційному суді вимагає змінити прокурора та слідчого щодо своїх підзахисних. Посилається на їх неупереджене ставлення до своїх клієнтів.

Однак, прокурор зауважує, що майно в директора фірми-забудовника В’ячеслава Кочубея було не тимчасово вилучене.

Не знайшли підстав, які б дозволили змінити прокурора та слідчого у справі "Ріверсайду" і судді.

Потому судді розглянули клопотання щодо зміни запобіжного заходу власнику фірми-забудовника Олексію Лисюку. Йому близько півсотні вкладників дали свої кошти, аби в майбутньому оселитися в житловому комплексі "Ріверсайд". Але квартир і досі не побачили.

До слова Олексію Лисюку Рівненський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Але прокурор наполягає на обранні більш жорсткішого покарання підозрюваному в шахрайстві.

Натомість підозрюваний і його адвокат з таким твердженням прокурора не погоджуються.

Зрештою, переконати суддів не змінювати Олексію Лисюку запобіжний захід адвокату не вдалося.

До цього підозрюваний у шахрайстві перебуватиме за гратами. Куди Олексія Лисюка помістили просто у залі суду. Загалом, якщо його провину доведуть, загрожує йому від 7 до 12 років позбавлення волі.

 Читайте також: На Рівненщині відбудеться благодійний велопробіг на 50 кілометрів