Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Таксисти Рівного ховаються від даішників

Таксисти Рівного ховаються від даішників

Ті штрафують їх за порушення правил стоянки. Міська влада запевняє: спеціально відведені майданчики в Рівному є, однак усіх автомобілів таксі вони не вміщають. Хто винен і що робити - намагався з'ясувати Ігор Шумик.

Таксистам Рівного не вистачає парковок. Нові штрафи розв’язали руки даішникам і міцно затягнули ремені безпеки на таксистах. Їх штрафують і виганяють зі стоянок. Вони знаходять різні схованки. Проте це не допомагає. Кажуть, що втомилися тікати.

За порушення правил стоянки таксистам доводиться викладати понад півтисячі гривень. Водіям — збиток, даішникам — радість. І бюджет наповнюють за планом.

Щоправда, даішники кивають у бік місцевої влади. Вона, мовляв, і сама не знає, де спеціальні майданчики для парковок та стоянки. А штрафують, бо виконують свій обов’язок.

У свою чергу чиновники запевняють: стоянки є, проте їх мало, а водів таксі — не злічити. Таксисти порушують, місцева влада закриває очі, а даішники штрафують. Допоки так триватиме — достеменно невідомо. Проте водії вже готові вдатися до радикальних дій. Наприклад, до пікету Рівнеради.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: