Наприкінці лютого у селищі Мізоч, що на Рівненщині, розпочався активний волонтерських рух. Жінки готували сухпайки для військових, допомогти ЗСУ бажали і маленькі мізочани.

Прийшов хлопчик, витягує з кишені 10 гривень. Питає – «чим можу бути корисним?», - згадує волонтерка Галина Шебуня. –Діти хотіли хоч якось допомогти армії. Спочатку намагалися сортувати одяг, продавали напої на зупинці. А згодом, спільно з батьками, організували продаж виробів: малюнки, бантики у патріотичних кольорах, прикраси з бісеру, букети з лаванди, попкорн, мохіто власного приготування. Так організувався дитячий волонтерський рух, - розповідає Галина Шебуня.

Кількість учасників руху щодня збільшується. На сьогодні найменші жителі селища вторгували вже близько 3000 грн. Діти-волонтери турбуються, щоб гроші пішли лише на потреби ЗСУ, тому дорослі допомагають обліковувати кошти.

На ці гроші придбали 16 кілограм сала. Дорослі волонтери його перекрутять, додадуть перцю та часнику. Тож на передовій наші воїни куштуватимуть смачну українську страву!

Читайте також: Майже 50 бібліотек Рівненщини невдовзі отримають нову комп’ютерну техніку з Німеччини