Рівненська міська рада спільно з управлінням культури і туризму Рівненської міської ради розповідає більше про постаті, чиїми іменами тепер названі вулиці Рівного.

Рішенням сесії Рівненської міської ради від 08 липня 2022 року №2136 «Про перейменування вулиць, площі та найменування скверу в місті Рівному» вулицю Глінки перейменовано на вулицю Василя Сліпака.

Знайомимо з постаттю Сліпака Василя Ярославовича (1974-2016).

Уродженець Львова, всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, патріот України та доброволець, що з 2015 року воював на Донбасі. Позивний «Міф» – на честь Мефістофеля, героя своєї улюбленої опери «Мефістофель» Шарля Гунно.

У своїх згадках друзі та колеги говорять про Василя Сліпака як про неймовірно освічену, добру, харизматичну, веселу людину з неймовірним почуттям гумору. Сліпак говорив сьома мовами, товаришував з голівудськими зірками та режисерами.

«Україна є сильною завдяки своєму народу. Маємо базуватися в майбутньому саме на людях. «Почути свій народ» – насправді, це і є суть. Наш народ дуже мудрий. Я бачу Україну успішною державою, в тому числі й на європейській арені. Якщо ми послухаємо самих себе. Тобто український народ».

Його пророчі слова, особливо символічно звучать зараз, коли вся Україна згуртувалася в боротьбі проти російських окупантів.

Загинув 29 червня 2016 року у бою від кулі снайпера біля смт Луганське Бахмутського району. Нагороджений орденами «За мужність» І ступеня та «Золота Зірка», також Василю Сліпаку надано звання Герой України. 

За інформацією пресслужби Рівненської міської ради.

Читайте також: Вулицю "Лермонтова" у Рівному перейменували на вулицю "Казимира Любомирського"

Вулицю "Макарова" у Рівному просять перейменувати на вулицю Героїв полку "Азов"