Про відбір учасників та реалізацію проєкту розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
«Це дасть нові робочі місця в області та забезпечить кадрові потреби роботодавців у цій галузі. Навчання проводитимуться на базі діючих швейних підприємств, у яких є запит на підготовку кадрів. Для запуску одного потоку з 12 слухачів будуть задіяні 2 викладачі», - зазначив Віталій Коваль.
Також очільник області додав, що проєкт реалізовуватиметься у співпраці ГО «Практико», Асоціації легкої промисловості та Рівненської ОВА. Контактний номер Центру підготовки операторів швейного обладнання 063 035 77 90.
Зазначимо, що відбір учасників навчання відбуватиметься за попередньою співбесідою з адміністратором Центру. Після завершення учасники складатимуть іспит та відразу приступлять до роботи на тих швейних підприємствах, де проходили навчання. Умова - відпрацювати на такому виробництві мінімум 1 рік.
Віталій Коваль, підсумовуючи, сказав, що таке навчання буде проходити за методикою Чернігівської школи трудової майстерності, що працює при Регіональній торгово-промисловій палаті, повідомили у Рівненській ОВА.
Читайте також: 100 тисяч гривень на власну справу: у Рівному продовжили прийом заявок на конкурс стартапів