Фото ілюстративне
Роботодавці, які під час війни влаштували на роботу внутрішньо переміщених осіб, продовжують отримувати компенсацію 6500 грн від держави за кожного такого співробітника.

Так, наразі на Рівненщині 170 керівників підприємств отримали понад 1,5 млн грн. Це компенсація витрат на оплату праці 324 переселенців, повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

За його словами, найчастіше ВПО працевлаштовують у галузях: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; переробна промисловість; охорона здоров'я та надання соціальної допомоги.

«Держава стимулює підприємства працевлаштовувати переселенців, компенсуючи керівникам частину зарплати. Таким чином, вирішуємо одразу декілька проблеми – зменшуємо безробіття серед вимушених переселенців та даємо поштовх бізнесу до активізації діяльності», – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, програма компенсації витрат на оплату праці ВПО передбачає надання роботодавцям виплати у розмірі 6500 грн за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця. Учасники програми отримують таку допомогу впродовж 2 місяців.

Про це пише Рівненська ОДА.

Читайте також: У Рівному проведуть опитування щодо перейменування однієї з вулиць