28 липня о 14:00 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області був знищений артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який був виявлений в місті Вараш під час проведення земляних робіт.

Того ж дня, о 16:45 групою піротехнічних робіт було знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни який було виявлено в лісовому масиві поблизу села Ходоси Шпанівської ТГ Рівненського району.

Про це пише ГУ ДСНС у Рівненській області. 

"Шановні громадяни! В разі виявлення підозрілого предмету, схожого на боєприпас, необхідно негайно сповістити про це найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад: сільську раду, дільничного інспектора поліції, пожежно-рятувальну службу ДСНС за телефоном "101" або "112".

Хоча на перший погляд, це може здатися шматком простого заіржавілого металу, проте насправді це може бути вибухонебезпечний предмет, який несе в собі смертельну небезпеку.

При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати його до рук, наносити по ньому удари, робити спроби розібрати, або переносити з місця на місце, кидати у вогнище, або розводити над ним полум’я, збирати та здавати, як металобрухт.

"Пам’ятайте, що краще попередити біду, ніж ліквідовувати її наслідки".

Читайте також: На Сарненщині поліцейські під час опрацювання виклику про домашнє насильство виявили зброю