Сьогодні у Рівному урочисто погасили нову поштову марку "Доброго вечора, ми з України". Вона стала четвертою, яку випустила Укрпошта за період воєнного стану.

Марку ввели в обіг до Дня Української Державності. Її тематику обрали завдяки народному голосуванню.

Сюжетом нової марки стали реальні події, які відбувалися на Миколаївщині: український трактор тягне залишений російський танк. За повідомленням пресслужби Укрпошти, автором ескізу стала дизайнерка-графік та викладачка живопису Анастасія Бондарець.

«Із 1500 варіантів вибрали саме «Доброго вечора, ми з України». І ця фраза стала народною. Вона має в собі глибину: бо не лише говоримо, звідки ми, а й попереджаємо. Тут відчувається український спокій, який завжди готовий до оборони своїх цінностей, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час урочистого погашення. – Сьогодні поштові марки стають і своєрідним підсимволом державності. Щиро дякую Укрпошті за той посил, який надаєте, це справді креативно».

Разом з міським головою Рівного Олександром Третяком, головою Рівненської військової адміністрації Віталієм Ковалем, головою Рівненської обласної ради Сергієм Кондратчуком в погашенні марки взяла участь донечка нашого полеглого Героя - Іринка Васильєва.

Тираж марки - 5 мільйонів примірників. Придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах.

Крім марок, випустили також тематичну листівку, конверт першого дня, художній конверт та мерч.