Уже понад 100 днів, як Рівне стало домівкою для тисячі українців, які вимушено залишили свої рідні міста. Кожен з них знайшов тут підтримку, домівку та любов, побачив красу міста, архітектуру та прогулявся затишними вуличками.

Рівняни звикли до кожного квадратного метра, знають усі закапелки міста. Тому цікаво поглянути, як інші бачать Рівне.

Усім охочим пропонують долучитися до створення фотовиставки "Рівне очима рідних незнайомців". Усіх внутрішньо переміщених осіб запрошують долучитися до фотовиставки та показати Рівне своїми очима. Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної бібліотеки у ФБ.

Світлини можуть бути різних тематик від архітектури, улюблених місць, цікавих локацій та просторів, культурних вражень (позитивних/негативних) до емоцій людей, перехожих. 

Усі хто бажає взяти участь у фотовиставці «Рівне очима рідних незнайомців», мають надіслати фото, на якому буде зображено будь-яка частинка Рівного.

Умови участі у фотовиставці:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG або PNG з максимальною роздільною здатністю.

2. Файл необхідно надсилати на електронну адресу metodrounb@gmail.com

3. Назва файлу: Прізвище_Ім’я або Імя_Місто

4. У темі листа зазначити «Світлини на фотовиставку «Рівне очима рідних незнайомців».

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника: ПІБ, населений пункт, місто звідки переселились, контактний телефон, e-mail. Якщо з певних причин ви не бажаєте вказувати прізвище і місце проживання, то можна так: «Сергій, Харківщина».

6. Вигадайте та зазначте назву до фотографії, наприклад: «Центральна вулиця Рівного», «Моє улюблене місце». Якщо не вигадали назву зазначте «Без назви».

7. Пам’ятайте про авторські права.

8. Термін закінчення приймання робіт – 5 серпня 2022 року.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію будуть видрукувані та представлені на фотовиставці «Рівне очима рідних незнайомців». Презентація виставки відбудеться в #Бібліотеці_на_Лебединці та буде приурочена Дню Незалежності України та Дню міста Рівного.

Деталі дізнавайтеся у Рівненській обласні бібліотеці: м. Рівне вул. Короленка, 6. Тел.: 067 360 7427