Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Газовий голод дістався Рівненщини

Газовий голод дістався Рівненщини

Газовий голод дістався Рівненщини. На "Рівнеазоті" тиск блакитного палива упав до критичної межі. Підприємство може зупинитися будь-якої миті. А ось у домівках рівнян поки тепло. Утім платити за опалення населення не поспішає — борг зростає щодня. Та чи надовго вистачить газу, щоб обігрівати оселі, дізнавався Ігор Шумик.

Вже чотири доби найбільше підприємство Рівненщини ВАТ "Рівнеазот" працює у кризовому режимі. Поставки газу сюди скоротили у чотири рази — 26 тисяч кубометрів блакитного палива замість нормованих вісімдесяти. Такого керівництво підприємства не пам’ятає. Тож і чого чекати, не знає.

Через нестачу газу хімічний гігант працює у збиток. Зростає собівартість продукції, що ймовірно вплине на ціну селітри на внутрішньому ринку. Тим часом місцеві чиновники одностайні: газ є, і його вистачить усім. Тільки б люди вчасно платили.

За три місяці борг рівнян за спожите тепло збільшився ще на 13 мільйонів гривень. Борються з неплатниками по-різному. В області вже відімкнули від газопостачання понад 5 тисяч житлових будинків.

Для споживачів Рівненщини резервного газу вистачить до кінця опалювального сезону. Втім мешканці обласного центру можуть постраждати у разі повної зупинки "Рівнеазоту”. Тоді зупиняться й очисні споруди, без яких місто може захлинутися у своїх нечистотах.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: