Цієї ночі в місті Бірмінгем, де проходять змагання Всесвітніх ігор-2022, рівнянка Аліна Мартинюк здобула «бронзу».

У фіналі з кікбоксингу WAKO українка перемогла бельгійку Гелен Коннар (2:1) у ваговій категорії 60 кг.

Вітаємо спортсменку та її тренера - Романа Кроля, який зараз боронить нашу країну!

Аліна Мартинюк - восьмиразова чемпіонка України кікбоксингу WAKO, Вона виборювала «золото» кількох World cup WAKO, в її активі 4 золотих нагороди на European cup.

Нагадаємо, це вже друга бронзова медаль, яку виборють спортсмени з Рівненщини на змаганнях. Раніше сумоїст Святослав Семикрас посів третє місце, здолавши болгарина Пенчо Дочева.