Учора, п’ятого липня, ювенальні поліцейські, поліцейські офіцери громад, дільничні офіцери, екіпажі груп реагування патрульної поліції області роз’яснювали відпочивальникам про заходи особистої безпеки, покликані убезпечити їх від нещасних випадків. Загалом, на берегах річок та ставків провели 127 профілактичних бесід із дітьми та їхніми батьками.

Працівники поліції наголошували дорослим про заборону розпивання алкоголю, адже основними причинами загибелі на водоймах є купання в стані сп’яніння та порушення елементарних правил поведінки. За результатами рейду на 9 правопорушників склали адмінпостанови за статтею178 КУпАП.

Крім того, відпочивальникам зауважили на тому, що неповнолітні в жодному разі не можуть купатися без нагляду дорослих. Також акцентували увагу на забороні запливати за межі зони для купання, стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях з невизначеною глибиною та станом дна. Дітям рекомендували не організовувати ігри та розваги, пов’язані з пірнанням та небезпекою для тих, хто перебуває поруч у воді.

А от на водоймі у Радивилові поліцейські виявили двох малолітніх: 5-річного хлопчика та його 12-річну сестру, які купалися без дорослих. Обох дітей працівники ювенальної превенції доставили додому. Чотири аналогічні факти зафіксували і на території Сарненського району. За усіма фактами на батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків склали протоколи на статтею 184 КУпАП.

Нагадаємо, на Рівненщині із початку червня водна стихія забрала життя 14 осіб, серед яких — п’ятеро дітей.
Безпечна поведінка здатна зберегти життя! Неухильно дотримуйтесь правил поведінки на водоймах! Будьте обережними під час відпочинку та пильно слідкуйте за дітьми.

Читайте також: На Рівненщині у ставку потонула 15-річна дівчина