03 липня о 18:40 рятувальниками та місцевими жителями в річці Стир приблизно за 500 метрів від місця утоплення було виявлено тіло дівчинки 2010 року народження.

Нагадаємо, що 02 липня в річці Стир у Вараському районі потонуло двоє дітей (дівчатка) 2009 та 2010 років народження.


Дитину 2009 року народження виявили у той же день місцеві жителі та дістали на берег. А пошуки дівчинки 2010 року народження тривали впродовж цілого дня 03 липня і тіло було виявлено лише у вечері.
Значно ускладнювало пошуки стрімка підводна течія та значний радіус пошуків.

Поліцейські встановили, що дівчата погнали на випас худобу. Зі слів свідків, зайшли у річку, та попри зауваження, продовжували бродити по воді. Раптово одна із них почала тонути, інша намагалась її витягнути. На допомогу дівчатам кинувся і 16-річний місцевий житель. Однак врятувати їх не вдалось.

Слідчі розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією пункту 2 частини 2 статті 115 (умисне вбивство із відміткою нещасний випадок)


Рятувальники Рівненщини закликають громадян не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку на водоймах. Особливе прохання до батьків слідкувати за власними дітьми та не відпускати їх купатися одних.

Читайте також: Тривають пошуки 25-річного жителя Рівненщини, який має психічні розлади