1 липня, їх відкрили у територіальних громадах різних районів області для посилення превентивних заходів і покращення якості надання поліцейських послуг для громадян. Такі безпекові осередки сприяють реалізації пріоритетного напряму в діяльності Нацполіції: «community policing».

Поліцейські станції, оснащені всім необхідним для роботи, запрацювали у Полицькій, Володимирецькій, Вербській, Радивилівській, Корецькій, Здовбицькій, Березнівській та Сарненській ТГ. У відремонтованих приміщеннях базуватиметься дільничний офіцер поліції та група реагування, яка патрулюватиме територію.


Ознайомилися із умовами несення служби підлеглих начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський, четверо його заступників, керівництво Рівненського РУП, відділень поліції. Також участь у відкритті взяло керівництво обласної та районних військових адміністрацій, представники територіальних громад разом і місцеве населення.

«Відкриття нових осередків безпеки — це черговий важливий крок у налагодженні дієвої комунікації між жителями громад і поліцією, — зазначив очільник поліції області Олексій Камишанський. — Крім того, це спрощує отримання громадянами поліцейського сервісу, дає змогу оперативніше реагувати на звернення, адже відстань до найближчого відділення поліції дещо затягує цей процес. В майбутньому надіємося, що всі ці територіальні громади продовжать реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Рівненщині і вже згодом тут працюватимуть і проживатимуть представники нової формації поліції».

Крім того, дільничний офіцер поліції Володимирецької ТГ обслуговуватимеме ввірену йому територію на службовому мотоциклі, який Олексій Камишанський передав сьогодні під час відкриття.

 Також начальник ГУНП і заступники від його імені подякували всім головам територіальних громад і відзначили ефективну взаємодію, співпрацю і допомогу місцевої влади в облаштуванні станцій.

 

Загалом на Рівненщині тепер вже працює 69 поліцейських станцій, адже безпека громадян — це відповідальність і поліції, і місцевої влади.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області