Відтепер Дія.Центр функціонує в місті Корець. Такий статус отримав ЦНАП, який працює в громаді з 2020 року. На Рівненщині він став третім. Адже Дія.Центри вже працюють у Гощі та Бокіймі. Свою роботу вони розпочали на початку року.

Дія.Центр являє собою локацію із комплексом усіх необхідних послуг. За один візит тут можна реалізувати відразу кілька запитів. За своєю суттю, це державний бренд. Щоб набути такого статусу, потрібно відповідати певним критеріям якості.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

У ЦНАПі в Корці надають 240 адміністративних послуг. Також тут, зокрема, налагоджено роботу програмного комплексу «Соціальна громада» (цей сервіс спрощує надання допомог, компенсацій, пільг та субсидій). Крім того, підключено «єМалятко», а це дозволяє батькам за однією заявою, поданою онлайн, зареєструвати народження дитини та отримати до 10-ти державних послуг від різних органів влади.

В перспективі планується видавати посвідчення водія та реєструвати транспортні засоби.

«Формат Дія.Центру – це новий підхід до державного сервісу. Він дає можливість отримати всі необхідні держпослуги в одному місці без черг і зайвих довідок. Це справді зручно, - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Загалом у Корецькій громаді на сьогодні зареєстровано1583 внутрішньо переміщені особи.

Читайте також: Луганський обласний онкодиспансер почав прийом пацієнтів у Рівненській області