Цьогорічний опалювальний сезон буде одним із найскладніших в історії України, адже підготовка проходить під час воєнного стану. Проте люди будуть забезпечені теплом, електрикою і газом.

Про це йшлося під час засідання штабу із підготовки до осінньо-зимового періоду. До селектора долучилися представники Рівненщини.

«Проходження опалювального сезону – питання національної безпеки держави. Загалом підготовка включає 4 складові – це наявність ресурсу, баланс газу, вугілля, електроенергії; стабільні тарифи і ціни; інфраструктурна підготовка; формування технічних резервів для аварійних ситуацій», - зазначив голова штабу, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Тим часом Рівненщина продовжує готуватись до опалювального сезону 2022-2023 років, розповів начальник ОВА Віталій Коваль. Тепловики обстежують котельні і тепломережі, проводять ремонти у водопровідно-каналізаційному господарстві, до зими готують заклади соціальної сфери та багатоповерхівки.

Заплановані роботи на об’єктах ЖКГ вже виконані на 42%, а до початку опалювального сезону готовність буде забезпечено стовідсотково.

Про це інформує прес-служба Рівненської ОВА.