Співробітниками УСБУ в Рівненській області викрито місцевого жителя, який, використовуючи заборонену соціальну мережу «Однокласники», прославляв комуністичну партію в регіоні.

Так, правоохоронцями встановлено факт популяризації вказаним громадянином України комуністичного тоталітарного режиму серед своїх знайомих та поширення в мережі інтернет забороненої в Україні символіки.

У ході проведених санкціонованих обшуків правоохоронцями вилучено речові докази (мобільний телефон та ноутбук), які будуть скеровані для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Наразі вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.За інформацією Управління СБ України в Рівненській області.

Читайте також: На Кореччині чоловік приїхав на допит у стані алкогольного сп’яніння та хотів відкупитись від відповідальності