Вічна пам‘ять Героям-захисникам України! Схиляємо голову в глибокій скорботі перед усіма загиблими!

Вчора на Сарненщині в останню дорогу рідні, земляки та бойові побратими провели Михайла Костючка, 1981 року народження. З 2015 року воїн служив у зоні проведення АТО/ООС. Місце останнього бою захисника України - населений пункт Відродження Донецької області. Поховали військовослужбовця на кладовищі у рідному селі Бережки, що в Дубровицькій громаді.

Рокитнівська громада коридором пам’яті зустріла кортеж з тілами військовослужбовців Івана Коханевича та Володимира Гаврильчика.

49-річний Іван Коханевич у боях біля Попасної, що на Луганщині, отримав важке поранення. Під час складної операції у Дніпрі серце бійця зупинилося. Поховали захисника у рідному селищі Рокитне.

Батько п’яти дітей Володимир Гаврильчик, 1981 року народження, з перших днів війни добровольцем вступив до лав ЗСУ. Загинув воїн 13 червня, виконуючи бойове завдання в районі села Павлівка Донецької області. Поховали бійця у селі Рокитне.

В Олександрійській громаді попрощалися із військовослужбовцем Павлом Дємаковим. 34-річний воїн проживав до війни у Новій Любомирці. Загинув боєць у м.Авдіївка Донецької області. У Павла залишилися мама, дві сестри, дружина, двоє неповнолітніх дітей.

Поховали Павла Дємакова на кладовищі в селі Козлин.

У селі Ужинець Млинівської громади поховали командира відділення гранатометного взводу старшого сержанта Олександра Гавулу. Військовослужбовець відстоював рідну землю на фронті ще з 2015 року в зоні АТО/ООС. Загинув воїн під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Читайте також: Рівне проведе в останню путь загиблого на Луганщині снайпера Юрія Кубая