У Дубенській міській лікарні працює подружжя лікарів з Маріуполя. Виїхали з міста 16 березня: коли там велись активні вуличні бої та ворожі бомбардування. Чи стало для них Дубно новою домівкою - дізнавались наші журналісти.

Це подружжя Керімових. Андрій та Анна лікарі. Жили та працювали у Маріуполі, у місцевій поліклініці. Розповідають, від їхнього місця роботи та житла - не залишилось нічого.

Подружжю вдалось виїхати власним транспортом - 16 березня. Переїхали до Дубна, тут влаштувались на роботу в міській лікарні.

Андрій Керімов фізичний терапевт, відтепер працює у відділені медичної реабілітації. Дружина - психолог. Кажуть, на Рівненщині вдалось віднайти спокій та безпеку для сім'ї. Місцеві увесь час пропонували свою допомогу. А колеги тепло прийняли у свій колектив.

У сім'ї Керімових двоє дітей. Нині і ще з двома сім'ями мешкають у будинку, який підшукали для них місцеві. Кажуть, не є проблемою і мова. З колегами і у побуті розмовляють лише українською.

Чи залишиться родина на Рівненщині на завжди, ще не вирішили. Мріють повернутись в український Маріуполь, відбудувати власне житло та своє улюблене портове місто.

Читайте також: У Рівному можливо вдвічі здорожчає проїзд громадського транспорту (ВІДЕО)

У Рівненській громаді 850 родин зареєструвалися на отримання допомоги від чеської організації "Людина в біді"