Тут зібрані світлини Дмитра Козацького, позивний "Орест". Ці фотографії з самого епіцентру жорстокої війни, з Маріуполя, з Азовсталі облетіли увесь світ. Нині ж їх можна побачити у Рівному.

Виставка розташована у на -1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

"Ми захищаємось від рашистського ворога. На всіх фронтах. Культурний фронт, прес-фронт сьогодні також не менш важливий. Ми маємо розповідати всьому світу, показувати світлинами варварства рашистів. Світ має реально зрозуміти, що небезпека не лише для нас українців і що українці зараз на передовій світової безпеки! Словами про все важко розказати, а фотографія як документ, як свідок жахливих злочинів реально свідчить про всі наслідки російського вторгнення” - каже організатор виставки, фотохудожник Олександр Харват.

Зараз Дмитро з Героями-побратимами знаходиться у полоні. Ми не повинні мовчати, ми маємо кричати всьому світу, світ має знати правду і допомогти швидкому визволенню наших Героїв з полону!

“Чекаємо Дмитра у Рівному для вручення Спеціальної нагороди і золотої медалі LifePressPhoto 2022,” - зазначив Олександр Харват.

Про це повідомила пресслужба Рівненської міської ради

Читайте також: У Рівному на благодійному концерті збиратимуть кошти для бійців батальйону "Свобода"