З кожним роком кількість абонентів, які приєднуються до централізованого водопостачання стає все більше. Тому і потреба у водопровідних колонках поступово зникає.

Попри це, бувають різні ситуації, тож в обласному центрі досі залишається близько трьох десятків робочих колонок, які перебувають на балансі "Рівнеоблводоканалу".

Відтак, працівники підприємства постійно за графіком проводять контроль якості води з них, а за потреби ремонт та обслуговування.

Для прикладу, 13 червня працівники лабораторії відібрали проби води з водопровідної колонки на вул. Менделєєва.

Результати аналізів показали, що відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

Варто зазначити, що досить часто трапляються випадки, коли рівняни псують чи ламають водопровідні колонки, повідомили у пресслужбі "Рівнеоблводоканалу".

Усіх небайдужих просять, у випадку якщо ви стали свідком такого вандалізму, або виявили пошкодження та несправність водопровідних колонок, телефонувати на аварійно-диспетчерську службу "Рівнеоблводоканалу" за номером: 62-32-15, 050-375-40-70.

Читайте також: У Дубні перекрили переїзд у зв'язку з ремонтними роботами