Знайомтесь - це Юрій Володимирович Кайда, дитячий хірург Херсонської обласної дитячої лікарні. Залишивши, через воєнні дії, рідне місто його сім’я знайшла прихисток на Дубенщині. Сьогодні чоловік працює черговим хірургом в Дубенській міській лікарні.

Історію Юрія Володимировича розповіли на Фейсбук-сторінці Дубенська районна державна адміністрація.

24 лютого сім’я Юрія прокинулась під звуки вибухів в Херсоні. Вже по обіді родина прийняла рішення покинути місто та поїхати до батьків, які проживали в селі на межі Миколаївської та Херсонської областей. Під час повітряних тривог разом з батьками та сусідами ховались в сховищі місцевої школи-інтернату. Сьогодні ж цей інтернат вщент розбитий та обстріляний рашистами. За два тижні постійного страху і тривоги подружжя Кайда вирішили втікати. З кількома сусідами вони прорвались до Миколаєва, потому до Умані, а звідки – до села Збитин що на Дубенщині. Саме там проживала двоюрідна тітка дружини Юрія – Олена, яка з радістю прийняла в своєму домі рідню. Нині ж вони оселились у місті Дубно.

«Спершу ми оговтувались, після пережитого. Нас дуже гостинно зустріли в селі. Коли сусіди дізнались, що ми з дружиною лікарі, почали приходити за консультаціями, ми нікому не відмовляли. Враховуючи окупацію та ізоляцію Херсона і області, вирішив шукати роботу. Ось уже місяць я працюю черговим хірургом в Дубенській міській лікарні, мої пацієнти – люди різного віку, робота і колектив мені до вподоби». - розповідає Юрій. - «Ми впевнені, що Херсон – це Україна, і окупований він тимчасово. Коли Україна виграє війну, то плануємо туди повернутись».

Читайте також: Рівненська облрада не змогла ухвалити рішення про зупинку діяльності УПЦ (МП) (ВІДЕО)