Рівняни провели в останню дорогу рівненського розвідника Ігоря Шаляпіна. 30-річний герой повернувся з-за кордону коли орки вторглися в Україну. 25 травня Ігор Шаляпін загинув у бою за Батьківщину у місті Сєвєродонецьк. Павло Невесенко продовжить.

 100 днів жорстоких реалій життя для України. Ця маленька рівнянка з квітами 3 червня прийшла на майдан Незалежності, аби віддати шану загиблому герою Ігорю Шаляпіну.

З життям Ігоря Шаляпіна, не посперечається сценарій будь-якого блокбастеру. Народився на Дніпропетровщині. В 4 роки, не стало його батьків. Від тоді вихованням Ігоря та його сестрички займалася бабуся та дядько. По завершенню школи, Ігор вступив у залізничний, закінчив та влаштувався на роботу по спеціальності. У 2014 році пішов добровольцем у спецпідрозділ поліції “Торнадо”, який воював на Луганщині.

Там же і познайомився зі своєю дружиною Вітою. Разом перейшли в "Миротворець". Коли одружилися, Ігор пройшов переатестацію у Нацполіцію та продовжував службу до 2018 року. Коли народилася донечка та трошки підросла, перевівся в Острог, а потім у Рівне у чергову частину. З початком повномасштабної війни повернувся з-за кордону, аби захищати свою землю.

25 травня розвідник Ігор Шаляпін загинув у бою за Батьківщину у місті Сєвєродонецьк Луганської області.

Віддати шану герою прийшли чимало друзів, колег та побратимів.

Рідні Ігоря знали, що він піде на війну. Інакше просто бути не могло. 25 лютого о 6 ранку він перетнув кордон з Україною, ввечері приїхав у Рівне, а наступного ранку вже стояв під військкоматом.

Поховали Ігора Шаляпіна на кладовищі Нове. Йому назавжди залишиться 30 років.

Читайте також: Медзаклади Рівненщини за 100 днів війни прийняли 294 поранених