Так, вчора, 2 червня, в рамках проєкту USAID відбулася онлайн-зустріч «Релокація бізнесу – досвід практиків, крок за кроком» з експертами-практиками Міжміської робочої групи ІКМ.
Заступник голови ОДА Сергій Гемберг та власник релокованої кампанії «Димне м’ясо від Тараса» Тарас Парандій з аудиторією розбирали реальні кейси та власний досвід процесу релокації бізнесу.
"Ми помітили певну закономірність у релокації бізнесу. У програмі розвитку Рівненщини зроблено акцент на таких секторах: деревообробна та меблева промисловість, виробництво продуктів харчування, переробка сільськогосподарської продукції, високотехнологічне органічне сільське господарство, ягідництво та садівництво, логістика, ІТ – сектор. Саме такі галузі й релокуються", - зазначає Сергій Гемберг.
Так, найбільше звернень із таких сфер: харчової промисловості – 33%; легкої промисловості – 30%; деревообробної та меблевої промисловості – 18%.
За словами начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, сьогодні на Рівненщину уже переїхало 33 підприємства. А також Луганські онкодиспансер і медичний університет.
При Рівненській ОВА продовжує працювати Центр економічного розвитку та релокації бізнесу та гаряча лінія 0 800 500 078.
Читайте також: Бюджет Рівненської області за 5 місяців цього року перевиконано