Фельдшери, лікарі та водії нашого Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф добровільно взяли участь в евакуації та наданні екстреної медичної допомоги особам у невідкладному стані з тимчасово окупованих територій і територій, де ведуться активні бойові дії.

Сьогодні, 27 травня, в професійне свято вони отримали нагороди за свою працю та професіоналізм. Вручав нагороди начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, перший заступник начальника Рівненської ОВА Сергій Подолін та директор Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Олег Вівсянник.

«Вони - медичні герої. Ті, хто рятують життя людей і одні із перших приїджають на місце ракетних прильотів, аварій, пожеж чи інших надзвичайних ситуацій. Багато життів медики екстренки врятували й під час війни. І щодня продовжують виконувати свій обов‘язок. Саме діяльність ефективної, скоординованої дуже професійної екстренної служби в Рівненській області дає нам спокій. Дякую медикам за невтомне бажання допомагати,» - зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

За інформацією Рівненського Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Читайте також: Відсьогодні розпочинається видача борошна мешканцям Рівненської громади