В умовах дії воєнного стану податкова служба контролює діяльність суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг. Так, з початку травня проведено 45 фактичних перевірок. За результатами нараховано штрафів на 746,4 тис. гривень.

Перевірки проводяться за скаргами громадян. Люди, переважно, повідомляли про відмову розрахуватися платіжною карткою, незастосування касових апаратів або продажу алкоголю, у разі існуючої заборони на це.
Крім того, податківці контролюють дотриманням вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки). Такі повноваження надано органам ДПС із 16 квітня 2022 року.

Першочергово перевіряють діяльність тих платників, які торгують продовольчими товарами, що мають істотну соціальну значущість, ліками та пальним.

Номер телефону гарячої лінії ДПС України, за якими можна повідомити про порушення - 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а номер телефону ГУ ДПС у Рівненській області - 0968119571.

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: У Здолбунові судитимуть водія, який у стані алкогольного сп’яніння наїхав на пішохода