Вихованець рівненського спідвею, гонщик "Рівненського міського спортивно-технічного клубу" Марко Левішин вперше в своїй дорослій кар'єрі посів 3-тє призове місце у відбірці чемпіонату Європи серед дорослих в угорському Надьхалаші.

Про це повідомив голова ГО "Клуб вболівальників рівненського спідвею" Сергій Головня.

Рівненський гонщик набрав 11 очок (3,2,3,1,2) та друге місце в додатковому заїзді, що дозволило пройти у наступну стадію змагань. А це Челендж чемпіонату Європи, який відбудеться 18 червня у словенському Кршко!

В полі переможених Левішин лишив таких знаних майстрів як екс-учасник циклу гран-прі Кріс Харріс (Великобританія), Вацлав Мілік (Чехія), Валентин Гробауер (Німеччина), Матіас Нільсен та Патрік Хансен (обидва Данія), дуже сильний Матіч Івачіч (Словенія).

Перемогу ж здобув один з лідерів клубу Польської Екстраліги Speedway Motor Lublin Dominik Kubera Racing.

Оцінив виступ Марка багаторічний коментатор змагань на Рівненському мототреці В'ячеслав Крижанівський:

"Своїм сьогоднішнім виступом в Угорщині Марко Левішин ще раз показав всім "доброзичливцям", що він є найкращий гонщик Рівного та України і гідно захищає її честь на міжнародній арені!" - сказав він.