Фото ілюстративне
До Рівненської обласної служби зайнятості для отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні звернулось 104 роботодавці.

В тому числі 69 юридичних осіб (за працевлаштування 108 осіб з-поміж ВПО) та 35 фізичних осіб-підприємців (за працевлаштування 41 особи з-поміж ВПО). У тому числі через «Дію» подано 36 заяв. Про це інформує Рівненський обласний центр зайнятості.

Центр зайнятості прийняв 89 позитивних рішень за працевлаштованих 139 внутрішньо переміщених осіб. Станом на 20 травня 2022 року роботодавці регіону отримали компенсацію на суму 58,5 тисячі гривень.

Очікується на надходження 873,3 тисячі гривень замовлених коштів. Про це повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабміну від 20 березня 2022 р. №331, державна фінансова допомога надається у розмірі 6 500 гривень упродовж двох місяців з дати працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Більш детально процедура надання роботодавцям компенсації описана в інфографіці за посиланням.

Читайте також: У Здолбунові працюють над концепцією міського гідропарку