26-річний штаб-сержант Національної гвардії України загинув на Київщині ще 16 березня. Ворог влучив з гранатомета в автівку, у якій їхали Олександр з побратимами. Лише нещодавно тіло загиблого героя привезли додому. Сьогодні з Олександром Бубновичем прощались у Рівному.

 Йому були лише 26, як він не вагаючись відддав своє життя за Україну. У Рівному прощаються з Нацгвардійцем Олександром Бубновичем.

Олександр Бубнович пішов стопами свого батька. У 2013 році пішов в армію, у спецпідрозділ “Барс” МВС. Коли строкова служба закінчилась, підписав свій перший контракт. За першим контрактом послідував і другий. Рідні Олександра розповідають, він впевнено почувався у військовій формі і відчував — тут він на своєму місці.

Життя Олександра обірвалося 16 березня. Будучи на сході України Олександр Бубнович завантажив автівку, аби доправити побратимам.

Хороший, світлий, неконфліктний - саме таким згадують Олександра його друзі та знайомі. Тримайтеся і бережіть себе, - такими були останні слова Олександра батькам.

Через два місяці після загибелі Олександр Бубнович повернувся додому. І саме тут у рідному місті герою віддали останню шану.

Поховали Олександра у Оржеві, де живуть його рідні.

Читайте також: "Їжа, яка завжди з тобою": рівнянка розповіла, як тікала від війни з двома дітьми