Фото ілюстративне
З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються.

Так, Міносвіти затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту.

Попередньо заплановано, що тестування проходитиме у 20 областях України, у тому числі на Рівненщині.

«Рівненська обласна військова адміністрація на запит МОН визначила вісім населених пунктів, де буде проходити національний тест. Укожному з них буде по декілька пунктів тестувань. У цілях безпеки ми їх не називаємо», - прокоментував перший заступник голови ОВА Сергій Подолін.

Водночас, учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

Невдовзі МОН затвердить перелік країн і міст Європи, де НМТ зможуть пройти учасники, які змушені були виїхати за межі України.

Нагадаємо, затверджено календарний план НМТ у 2022 році. Тестування проходитиме в три сесії: основна відбудеться з 18 липня до 10 серпня, додаткова – 16-20 серпня, спеціальна – 12-16 вересня.

Джерело: Рівненська ОВА

Читайте також: Рівненські батьки знову можуть зареєструвати новонароджену дитину через "єМалятко"