Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному відбувся чемпіонат України з гри Го серед кадетів

У Рівному відбувся чемпіонат України з гри Го серед кадетів

Грою богів називають Го у Японії. Втім опанувати її під силу кожному. У цьому запевняють учасники чемпіонату України з гри Го серед кадетів, який відбувся у Рівному. За перемогу впродовж двох днів боролися гравці віком від 7 до 12 років. Стежила за перебігом чемпіонату Марина Попова.

Грою богів називають Го у Японії. Проте організатори чемпіонату запевняють: опанувати її може кожен, адже правила гри прості. Головне - бути уважним та стратегічно мислити.

Юні гравці розповідають: спочатку Го стала їхнім хобі. І лише після перших змагань з’явився спортивний азарт. Тепер дошку та камінці не проміняють на жоден інший вид спорту. Позмагатися до Рівного приїхали здебільшого хлопці. Однак дівчата, хоч і в меншості, довели, що вони - гідні суперниці. Так обіграти призерку міжнародних змагань Камілу Ружанську з Києва вдавалося далеко не кожному.

Третє та друге місця у чемпіонаті вибороли рівнянин Сергій Клименко та одесит Віктор Ковальський. Переможцем став вихованець Рівненського палацу Дітей та молоді Олександр Єрошкін. Саме він продовжить змагання на чемпіонаті Європи, що відбудеться у березні в Боснії та Герцеговині.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: