Все більше жителів Рівненщини знаходять душевну розраду, телефонуючи на нашу гарячу лінію психологічної допомоги – розповідають фахівці колцентру.

Не рідко дзвонять люди через відчуття безпомічності, страху, невпевненості в завтрашньому дні. Також до психологів звертаються мешканці, у яких на фоні війни розлад сімейних стосунків, сварки із близькими. Телефонують і самотні люди поговорити про перемогу у війні, та що буде далі.

Часто на гарячу лінію телефонує віруюча бабуся. І завжди говорить підбадьорюючі слова, якими хочеться поділитися сьогодні: «Хай негаразди в житті не зламають, не вкрадається в душу незвіданий страх, ти щасливий, бо Бог тебе любить і знає, лиш одне пам'ятай: ти в надійних руках!».
Ці слова стали зворотною підтримкою для самих психологів.

«З окремими людьми бесіди ведуться тижнями. Мета – допомогти знайти душевний спокій та рівновагу. На цілодобовій гарячій лінії нині четверо працівників. І вони готові розділити ваш біль, переживання, послухати ваші думки, розділити душевну бентегу і допомогти знайти вихід з будь-якої ситуації. Це професійна команда психологів-волонтерів, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Друзі, якщо вам потрібна психологічна підтримка, телефонуйте на цілодобову гарячу лінію 0 800 400 378».

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: Відзавтра на Рівненщині запрацює 3 прилади фіксації правопорушень