Рівненська область отримала допомогу, яку підтвердив під час зустрічі з начальником Рівненської ОВА Віталій Коваль та міським головою Рівного Олександр Третяк керівник організації Девід Бізлі.

"1 200 тонн борошна розділили збалансовано між чотирма районами і містом Рівне. Його направлять для переселенців та в соціальні заклади області. Крім того, в обласний центр, де найбільше внутрішньо переміщених осіб, доставили ще 400 тонн гороху", - розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

За словами міського голови Рівного Олександра Третяка, велика кількість людей зможе отримати таку безкоштовну гуманітарну допомогу.

"Борошно буде роздано малозабезпеченим людям, пенсіонерам, домогосподарствам з дітьми, з людьми з інвалідністю, багатодітним сім’ям. Це дуже важлива і суттєва допомога від Всесвітньої продовольчої програми, яка покращить продовольчу ситуацію сімей та допоможе забезпечити харчову безпеку в нашому місті", - резюмував Олександр Третяк.

Очільник Рівненщини Віталій Коваль каже, що це лише перші кроки допомоги від World Food Programme. У планах – грошова підтримка внутрішньо переміщених осіб. Відповідну програму реалізовує Уряд спільно з ООН. Нагадаємо, у рамках програми переселенці впродовж трьох місяців отримуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини.

Читайте також: Рівненщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги від міжнародних організацій