У цілому за минулу добу на вулицях обласного центру під час поверхневих перевірок підозрілих осіб правоохоронці виявили три факти зберігання наркотичних речовин, а ще один — у Вараші.

Учора, 11 травня, на вулиці Басівкутській працівники роти поліції особливого призначення побачили 28-річного чоловіка, який підозріло себе поводив: постійно озирався та шукав щось у кущах. Під час поверхневої перевірки у кишенях жителя Вараша поліцейські виявили чотири політиленові пакети з білою порошкоподібною речовиною. У товариша, з яким був варашівець, 21-річного жителя Рівного, виявили та вилучили іще чотири аналогічні пакети. Чоловіки пояснили, що придбали амфетамін через телеграм-канал для власного споживання, а тут забирали «закладку».

Близько 23:20 на вулиці Соборній патрульні поліцейські побачили чоловіка, який порушував комендантську годину. Під час перевірки документів та поверхневого огляду у 24-річного жителя обласного центру виявили два пакети із речовиною, зовні схожою на амфетамін.

Іще один факт задокументували правоохоронці у Вараші. Там поліетиленовий пакет із білою порошкоподібною речовиною виявили під час огляду у 36-річного працівника одного із підприємств.

Слідчо-оперативні групи Рівненського РУП та Вараського РВП кримінальні проступки задокументували. За фактами зберігання наркотичних речовин дізнавачі розпочали досудові розслідування за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Вилучені наркотичні речовини поліцейські скерували для проведення відповідних експертиз, за результатами яких прийматиметься відповідне процесуальне рішення,

За інформацією Поліції Рівненщини.

Читайте також: На Рівненщині суд відправив під варту водія газовоза, який у стані алкогольного сп’яніння спричинив ДТП